Publications Office of the EU
Postopkovna podpora za postopek s pogajanji z natečajem za sodelovanje v skladu z VgV - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Postopkovna podpora za postopek s pogajanji z natečajem za sodelovanje v skladu z VgV

  • Uverejnené
    10/05/2024
  • Rok
    10/06/2024
  • Odpiranje ponudb
    10/06/2024
  • Oddano
    02/08/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
UmbauStadt PartGmbB
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
NB.102601
Opis

V tako imenovanem bloku V v središču Potsdama bodo zgrajene nove stavbe s stanovanjsko in komercialno uporabo na podlagi posodobljenega koncepta glavne stavbe, ki ga je odobril mestni svet. Načrtovani so štirje sklopi arhitektov, za katere bodo dodeljene storitve načrtovanja nepremičnin za faze storitev 1–3. V petem sklopu se dodelijo načrtovanje nepremičnin za podzemno parkirišče, kleti in dvorišče (faza izvedbe 1–3), specializirane storitve načrtovanja za sklope arhitektov 1–4 (faza izvedbe 1–3) in splošno načrtovanje za faze izvedbe 4–7. Predmet storitve je postopkovni nadzor za postopek s pogajanji z udeležbo v skladu z VgV s petimi sklopi.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/06/2024 10:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.