Publications Office of the EU
Francija-Lille: Storitve cestnega prevoza - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Lille: Storitve cestnega prevoza

  • Uverejnené
    29/07/2017
  • Rok
    04/09/2017
  • Odpiranje ponudb
    04/09/2017
  • Oddano
    31/10/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
CHU de Lille
Kraj izvajanja
NUTS code: FRE11 Nord
Naslov kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60100000 Storitve cestnega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
520,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
428,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
DEMENAGEMENT_AO1764
Opis

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: CHRU de Lille
Poštni naslov: rue Philippe Marache
Kraj: Lille Cedex
Koda NUTS: FR301
Poštna številka: 59037
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Glavni naslov: http://www.chru-lille.fr
Po elektronski pošti:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
04/09/2017 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
520,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
428,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: NC Déménagement
Poštni naslov: 40 rue de l'Église
Kraj: Beaucamps Ligny
Poštna številka: 59134
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.