Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barcelona: Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)

  • Uverejnené
    10/05/2022
  • Rok
    03/06/2022
  • Odpiranje ponudb
    07/06/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44000000 Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
14950967
Opis

Adecuación barandillas de acceso a la Red de Metro

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.
Nacionalna registracijska številka: A08005795
Poštni naslov: C/ 60, nº 21-23 Sector A, Polígono Industrial Zona Franca
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES511
Poštna številka: 08040
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Lucia Torregrosa
Glavni naslov: www.tmb.cat
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/06/2022 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.