Publications Office of the EU
Poljska-Bydgoszcz: Klimatske naprave - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Bydgoszcz: Klimatske naprave

  • Oddano
    14/10/2020
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42512000 Klimatske naprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
39,527.20
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
79,054.30 PLN
Referenčna številka ponudbe
NLZ.2020.271.96(10)
Opis

Podzespoły nawilżaczy powietrza (będących na wyposażeniu Zamawiającego)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
39,527.20
Končna pogodbena vrednost
79,054.30 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Conbest Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Obrońców Modlina 16
Kraj: Kraków
Poštna številka: 30-733
Krajina: POL

Uradno ime: Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest Sp. z o.o.
Poštni naslov: Obrońców Modlina 16
Kraj: Kraków
Poštna številka: 30-733
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.