Publications Office of the EU
Gasilska brigada ponudnika storitev v oblaku (Talking Traffic) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Gasilska brigada ponudnika storitev v oblaku (Talking Traffic)

  • Uverejnené
    26/08/2025
  • Rok
    02/10/2025
  • Odpiranje ponudb
    02/10/2025
  • Oddano
    04/12/2025
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72400000 Internetne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
495,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
NIPV2025-EA-04078
Opis

Zmogljivost omogoča, da ponudnik storitev v oblaku pripravi prednostne zahteve za gasilska vozila, jih nato pošlje UDAP za dostavo ustreznim iVRI in pošlje rezultat prednostne zahteve UDAP informacijski službi, ki se uporablja v zadevnem gasilskem vozilu. Zmogljivost omogoča tudi pošiljanje sporočil (vključno s trenutnim položajem, smerjo vožnje, hitrostjo in statusom gasilskih vozil) UDAP, tako da lahko ponudniki storitev, povezani z UDAP, na podlagi teh informacij pravočasno opozorijo udeležence v cestnem prometu v bližini gasilskega vozila na njihov pristop. Glej dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/10/2025 15:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
495,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Be-Mobile NV
Poštni naslov:
Kraj: Melle
Poštna številka: 9090
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.