Publications Office of the EU
Španija-Madrid: Proizvodi za medicinsko uporabo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Madrid: Proizvodi za medicinsko uporabo

  • Uverejnené
    23/01/2018
  • Rok
    02/03/2018
  • Odpiranje ponudb
    20/03/2018
  • Oddano
    14/05/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hospital Clínico San Carlos de Madrid
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
324,200.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
130,950.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
PA 2017-0-042
Opis

Suministro de material fungible de endoscopias para el Hospital Clínico San Carlos.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/03/2018 10:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.