Publications Office of the EU
„Dobava medicinske opreme za enoto zdravstvenega varstva v Włoszczówu v okrožni bolnišnici John Paul II“ v okviru naložbenega projekta z naslovom „Dobava medicinske opreme za enoto zdravstvenega varstva v Włoszczówu v okrožni bolnišnici John Paul II“. „Povečanje potenciala SOR s posodobitvijo in naknadnim opremljanjem z medicinsko opremo ter izboljšanjem kakovosti in razpoložljivosti diagnostičnih testov z nakupom rentgenskega aparata v ZOZ v Włoszczówu“, ki se financira s posebnimi nepovratnimi sredstvi ministra za zdravje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

„Dobava medicinske opreme za enoto zdravstvenega varstva v Włoszczówu v okrožni bolnišnici John Paul II“ v okviru naložbenega projekta z naslovom „Dobava medicinske opreme za enoto zdravstvenega varstva v Włoszczówu v okrožni bolnišnici John Paul II“. „Povečanje potenciala SOR s posodobitvijo in naknadnim opremljanjem z medicinsko opremo ter izboljšanjem kakovosti in razpoložljivosti diagnostičnih testov z nakupom rentgenskega aparata v ZOZ v Włoszczówu“, ki se financira s posebnimi nepovratnimi sredstvi ministra za zdravje

  • Uverejnené
    05/08/2025
  • Rok
    09/09/2025
  • Odpiranje ponudb
    09/09/2025
  • Oddano
    29/10/2025
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,587,869.80 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
14/07/2025
Opis

Predmet naročila je nakup in dobava medicinske opreme za zdravstveno osebje v okrožni bolnišnici John Paul II v Włoszczówu. Pogodba zajema dobavo, namestitev, zagon opreme in usposabljanje osebja. Podroben opis predmeta naročila, skupaj s podrobnimi zahtevami glede izbora, količine in kakovosti, ki spadajo na področje uporabe naročila, je na voljo v opisu predmeta naročila, ki je priloga 1 k OPT, podrobnem izboru in ceniku.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/09/2025 11:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.