Publications Office of the EU
F-Angers: Kanalizacijski objekti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Angers: Kanalizacijski objekti

  • Uverejnené
    24/10/2012
  • Rok
    29/11/2012
  • Oddano
    07/01/2013
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville d'Angers
Kraj izvajanja
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45232410 Kanalizacijski objekti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
368,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
V12VOILPGPTRESEAUX
Opis

Interventions ponctuelles sur les réseaux et les batiments communaux en matière d'assainissement. Marché unique à bons de commande sans mini et maxi et plusieurs opérateurs économiques.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: pour les depots contre récépissé ou par transporteur:
Poštni naslov: 3ème étage - immeuble Forum - 18 rue de Rennes à Angers (Horaires: 9:00-12:30 / 13:30-17:00) pour les envois par poste: CS 80011 Cedex 02
Kraj: Angers
Poštna številka: 49020
Krajina: FRA
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
368,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Esox
Poštni naslov: ZA du Landreau
Kraj: Moze sur Louet
Poštna številka: 49610
Krajina:

Uradno ime: Ortec environnement
Poštni naslov: 41 rue Maurice Geslin
Kraj: St Barthelemy d'Anjou
Poštna številka: 49124
Krajina:

Uradno ime: Assainissement Maine Anjou
Poštni naslov: 5 rue du Paon ZI La Romanerie Nord
Kraj: Saint Barthelemy d'Anjou
Poštna številka: 49124
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.