Publications Office of the EU
Bolgarija-Ruse: Zbiralniki za kompost - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Ruse: Zbiralniki za kompost

  • Uverejnené
    20/06/2023
  • Rok
    17/07/2023
  • Odpiranje ponudb
    18/07/2023
  • Oddano
    28/08/2023
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ОБЩИНА РУСЕ
Kraj izvajanja
NUTS code: BG323 Русе
Naslov kupca
NUTS code: BG323 Русе
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39234000 Zbiralniki za kompost
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
11,880.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,595.80 BGN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

*Предмет на обществената поръчка е доставка на 108 бр. пластмасови компостери с обем 1000 л, за разделно събиране на биоразградими отпадъци.
Технически условия за изпълнение на поръчката:
Основни габаритни размери и материали за изработката на един брой пластмасов компостер 1000л:
- ширина от 900 до 933 мм
- дълбочина от 900 до 933мм
- височина от 1260 до 1460 мм
**Финансирането се осигурява от проект № BGENVIRONMENT-3.002-0005-C02 „Мерки за подобряване управлението на отпадъците в общините Русе, Тутракан, Сливо поле и Ветово“ по Програма „Опазване на околната среда и климатичните промени“, финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство (ФМ на ЕИК) 2014-2021 г. предвидени за дейност №4 „Реализиране на общински схеми за разделно събиране и рециклиране на отпадъци чрез мобилни центрове“.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/308881
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/07/2023 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
11,880.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
9,595.80 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: ИДЕА СЕРВИЗ ЕООД
Poštni naslov: Младост 2 бл.235 вх.а ап.2
Kraj: гр. София
Poštna številka: 1799
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.