Publications Office of the EU
Nemčija-Bielefeld: Inštalacija električnega pribora (fitingov) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Bielefeld: Inštalacija električnega pribora (fitingov)

  • Uverejnené
    10/05/2023
  • Rok
    06/06/2023
  • Odpiranje ponudb
    06/06/2023
  • Oddano
    27/07/2023
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45311200 Inštalacija električnega pribora (fitingov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,582,657.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
100.31-6632EX
Opis

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/06/2023 10:30
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,582,657.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Elektro Beckhoff GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Bielefeld
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.