Publications Office of the EU
Irska-Blarney: Strojne inštalacije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irska-Blarney: Strojne inštalacije

  • Uverejnené
    20/09/2018
  • Rok
    30/10/2018
  • Oddano
    02/03/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Kraj izvajanja
NUTS code: IE053 South-West
Naslov kupca
NUTS code: IE053 South-West
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45350000 Strojne inštalacije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,720,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,720,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Scoil Mhuire Gan Smál, RS Mech
Opis

Mechanical Subcontractors (Reserved Specialists to the Main Appointed Contractor) for Mechanical installation for a new three-storey post-primary school building comprising classrooms, science laboratories, specialist teaching spaces, library, offices, PE hall, changing rooms, fitness suite, general purpose room, special education needs unit, administration rooms, stores, toilets, ancillary spaces, external store, ballcourts, bus set-down areas, surface car parking, boundary walls, fences, vehicular and pedestrian access gates, rerouting of existing overhead ESB lines underground, drainage works, landscaping, signage and all associated site works.
The proposed development includes in phases (i) the construction of the new school building and associated site works; (ii) the demolition of the existing part single-storey, part two-storey school building and ancillary sheds; (iii) the removal of all temporary prefabricated buildings on completion of the new school building.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Nacionalna registracijska številka: 62090D
Poštni naslov: 1 Shean Lower, Co. Cork
Kraj: Blarney
Koda NUTS: IE053
Krajina: IRL
Kontaktna oseba: Pádraig Sheehan
Glavni naslov: www.smgsblarney.ie
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,720,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,720,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Dominic O'Connor Ltd.
Poštni naslov: Eastpoint Business Park, Dublin Road,
Kraj: Co. Galway
Poštna številka: Loughrea
Krajina: IRL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.