Publications Office of the EU
Dostavna stikala U5, CBTC, Kienberg in Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dostavna stikala U5, CBTC, Kienberg in Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274

  • Oddano
    31/07/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34941800 Kretniški jezički
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
-1.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
INF3-0171-2025
Opis

Dostava volilne udeležbe Sklop 1: Povezava s tirom iz W21/24 za Bhf. Kienberg (GK), sklop 2: Povezava tira iz W21/24 (Wh) in enojno stikalo W274 za Bhf. Wuhletal (Wh)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.