Publications Office of the EU
Nemčija-Leipzig: Storitve čiščenja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Leipzig: Storitve čiščenja

  • Uverejnené
    04/03/2019
  • Rok
    15/04/2019
  • Oddano
    03/06/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Niederlassung Leipzig 2
Kraj izvajanja
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90910000 Storitve čiščenja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
130,260.60 EUR
Referenčna številka ponudbe
19FB703251
Opis

Unterhalts-, Glas- und Grundreinigung, Sonderleistungen.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.sachsen-vergabe.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
130,260.60 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: HT Service GmbH
Poštni naslov: Delitzscher Straße 50
Kraj: Halle (Saale)
Poštna številka: 06112
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.