Publications Office of the EU
Določitev morskega območja južnega kopnega za uvedbo sistema za proizvodnjo električne energije z obratovalnimi valovi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Določitev morskega območja južnega kopnega za uvedbo sistema za proizvodnjo električne energije z obratovalnimi valovi

  • Oddano
    08/09/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Conseil Départemental des Landes
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRI13 Landes
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71241000 Študija izvedljivosti, svetovanje, analiza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,450,509.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2024ADGD0185
Opis

Določitev morskega območja južnega kopnega za uvedbo sistema za proizvodnjo električne energije z obratovalnimi valovi

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Ponder (odstotek, točno) : 40
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Ponder (odstotek, točno) : 60
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,450,509.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Poštni naslov:
Kraj: BIDART
Poštna številka: 64210
Krajina:
Uradno ime: AZTI
Poštni naslov:
Kraj: SUKARRIETA
Poštna številka: 48395
Krajina:
Uradno ime: TECNALIA
Poštni naslov:
Kraj: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Poštna številka: 20009
Krajina:
Uradno ime: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Poštni naslov:
Kraj: BIARRITZ
Poštna številka: 64200
Krajina:
Uradno ime: CREOCEAN SUD-OUEST
Poštni naslov:
Kraj: BASSUSSARRY
Poštna številka: 64200
Krajina:
Uradno ime: ENERGIE DE LA LUNE
Poštni naslov:
Kraj: BORDEAUX
Poštna številka: 33100
Krajina:
Uradno ime: GREEN CONSEILS
Poštni naslov:
Kraj: MONT DE MARSAN
Poštna številka: 40000
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.