Publications Office of the EU
Nemčija-Lohmar: Elektrika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Lohmar: Elektrika

  • Uverejnené
    27/09/2018
  • Rok
    26/10/2018
  • Odpiranje ponudb
    26/10/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Naslov kupca
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
ZVL36/2018
Opis

Lieferung von elektrischer Energie für die Liegenschaften der Stadt Lohmar sowie für die Straßenbeleuchtung im Stadtgebiet Lohmar mit einem jährlichen Gesamtvolumen von ca. 3 071 MWh

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Poštni naslov: Rathausstr. 4
Kraj: Lohmar
Koda NUTS: DEA2C
Poštna številka: 53797
Krajina: DEU
Glavni naslov: https://www.lohmar.de
Po elektronski pošti:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXS0YY0YYH8
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/10/2018 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.