Publications Office of the EU
Francija-Le Puy-en-Velay: Razna živila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Le Puy-en-Velay: Razna živila

  • Uverejnené
    17/07/2023
  • Rok
    07/09/2023
  • Preklicano
    12/01/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
commune de le puy en velay
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Naslov kupca
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15800000 Razna živila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,523,240.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
780,863.80 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
13
Referenčna številka ponudbe
Rg-V2023005
Opis

montant Ht minimum pour la durée totale du contrat : 1281603.1 Euro(S) (H.T.).Consultation lancée par un groupement de commandes.L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.La présente consultation concerne l'approvisionnement en denrées alimentaires de Cuisine en Velay : Unité de Production Culinaire de la Ville du Puy-En-Velay et des deux établissements pour Personnes âgées Dépendantes (E.H.P.A.D.) gérés par le Centre Communal d'action Sociale du Puy-En-Velay.Cet accord-cadre fixe toutes les conditions d'exécution des prestations, il est exécuté au fur et à mesure de l'émission de bons de commande émis par le pouvoir adjudicateur

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://agysoft.marches-publics.info
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/09/2023 13:00
Kupci
ville du Puy-En-Velay
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.