Publications Office of the EU
Bolgarija-Blagoevgrad: Storitve popravila in vzdrževanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Blagoevgrad: Storitve popravila in vzdrževanja

  • Uverejnené
    29/10/2021
  • Rok
    30/11/2021
  • Odpiranje ponudb
    02/12/2021
  • Oddano
    31/01/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Kraj izvajanja
NUTS code: BG413 Благоевград
Naslov kupca
NUTS code: BG413 Благоевград
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,000.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
598.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
МЕР-БЛ/2021/014
Opis

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/169190
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/12/2021 09:30
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,000.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
598.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Poštni naslov: ул.София №.18
Kraj: гр. Пловдив
Poštna številka: 4002
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.