Publications Office of the EU
Španija-Getxo: Druge storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Getxo: Druge storitve

  • Uverejnené
    23/12/2020
  • Rok
    21/01/2021
  • Odpiranje ponudb
    22/01/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Organismo Autónomo Local Aula de Cultura de Getxo
Kraj izvajanja
NUTS code: ES213 Bizkaia
Naslov kupca
NUTS code: ES213 Bizkaia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98390000 Druge storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
595,086.94 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

El contrato que sobre la base del presente pliego se realice tendrá por objeto la asistencia técnica relativa a necesidades escénicas en los eventos organizados por el Aula de Cultura de Getxo, en Muxikebarri, Romo Kultur Etxea, Villamonte, San Nikolas y Andrés Isasi. Todo ello de acuerdo con el Pliego de Condiciones Técnicas, que tendrá carácter contractual.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.contratacion.euskadi.eus/w32-kpehome/es/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/01/2021 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
595,086.94 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.