Publications Office of the EU
NL-Arnhem: Storitve pravnega svetovanja in zastopanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NL-Arnhem: Storitve pravnega svetovanja in zastopanja

  • Oddano
    03/01/2011
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79110000 Storitve pravnega svetovanja in zastopanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,400,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2010-002480
Opis

Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met één aanbieder ter zake van exclusieve externe juridische dienstverlening voor de provincie Gelderland. De geselecteerde aanbieder zal in beginsel exclusief de gevraagde juridische dienstverlening verzorgen. Het gaat hierbij om verplichte procesvertegenwoordiging en gespecialiseerde juridische kennis.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,400,000.00
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.