Publications Office of the EU
Odprti postopek za oddajo triletnega naročila za izvedbo storitve integrirane sistemske pomoči in službe za pomoč uporabnikom infrastrukture IT ATER province - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Odprti postopek za oddajo triletnega naročila za izvedbo storitve integrirane sistemske pomoči in službe za pomoč uporabnikom infrastrukture IT ATER province

  • Uverejnené
    04/08/2025
  • Rok
    15/09/2025
  • Oddano
    18/03/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72253100 Storitve služb za pomoč uporabnikom
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
360,278.93 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
359,660.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Odprti postopek za oddajo triletnega naročila za izvedbo storitve integrirane sistemske pomoči in službe za pomoč uporabnikom informacijske infrastrukture ATER province Rim, vključno z dobavo pomožne strojne opreme k sistemom, ki se uporabljajo

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://stella.regione.lazio.it/portale
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
360,278.93 EUR
Končna pogodbena vrednost
359,660.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Poštni naslov:
Kraj: Pomigliano d'Arco
Poštna številka: 80038
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.