Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Oddano
    11/06/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ACTV S.p.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITH35 Venezia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50241000 Storitve popravila in vzdrževanja ladij
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
886,807.56 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Relazione tecnico-organizzativa
Ponder (odstotek, točno) : 38
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Offerta economica
Ponder (odstotek, točno) : 30
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Estensione durata della garanzia nave
Ponder (odstotek, točno) : 16
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Ponder (odstotek, točno) : 4
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Possesso di certificazioni ISO
Ponder (odstotek, točno) : 9
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Disponibilità di un magazzino coperto
Ponder (odstotek, točno) : 2
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Ponder (odstotek, točno) : 1
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
886,807.56 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Poštni naslov:
Kraj: CHIOGGIA (VE)
Poštna številka: 30015
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.