Publications Office of the EU
Nemčija-Kaufbeuren: Gasilska vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Kaufbeuren: Gasilska vozila

  • Uverejnené
    12/09/2019
  • Rok
    05/11/2019
  • Oddano
    17/02/2020
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Kaufbeuren
Kraj izvajanja
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144210 Gasilska vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
369,747.90 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
323,784.98 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
2017BGA001_1
Opis

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadt Kaufbeuren
Poštni naslov: Kaiser-Max-Straße 1
Kraj: Kaufbeuren
Koda NUTS: DE272
Poštna številka: 87600
Krajina: DEU
Glavni naslov: https://my.vergabe.bayern.de
Po elektronski pošti:
https://my.vergabe.bayern.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.