Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Merilni instrumenti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Merilni instrumenti

  • Uverejnené
    14/09/2013
  • Rok
    24/10/2013
  • Odpiranje ponudb
    24/10/2013
  • Oddano
    19/12/2013
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Instytut Biologii Doświadczalnej imienia Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38300000 Merilni instrumenti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
540,730.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,715,050.98 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
AZP-2401-24/2013
Opis

Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych zawierającego: system do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych w trybie fluorescencji, luminescencji, radioizotopowymi oraz promieniowania X oraz laserowy skaningowy system obrazowania konfokalnego.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/10/2013 14:20
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.