Publications Office of the EU
F-Lyon: Vzdrževalna dela na cestah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Vzdrževalna dela na cestah

  • Uverejnené
    04/09/2012
  • Rok
    15/10/2012
  • Odpiranje ponudb
    16/10/2012
  • Oddano
    21/12/2012
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Communauté urbaine de Lyon
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK26 Rhône
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45233141 Vzdrževalna dela na cestah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
97,600,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
2012-DV-VT-05
Opis

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Communauté urbaine de Lyon
Poštni naslov: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Kraj: Lyon Cedex 03
Poštna številka: 69399
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/10/2012 08:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.