Publications Office of the EU
Poljska-Krakov: Copate - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Krakov: Copate

  • Uverejnené
    21/04/2021
  • Rok
    25/05/2021
  • Preklicano
    25/06/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
3 Regionalna Baza Logistyczna
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gospodarska panoga (glavna CPV)
18813200 Copate
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
455,769.00
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
60/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - kozaki, półbuty, rękawice. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery zadania:
Zadanie nr 1 – Kozaki 411 par
Zadanie nr 2 – Półbuty galowe damskie 410 par
Zadanie nr 3 – Półbuty damskie 820 par
Zadanie nr 4 – Rękawice zimowe pracownika ochrony 4500 par
Przedmiot zamówienia będzie podlegał nadzorowaniu jakości realizowanemu przez RPW zgodnie z AQAP 2110 wydanie D wersja 1.
Przedmiot zamówienia objęty jest znakowaniem kodem kreskowym.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/3rblog
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/05/2021 08:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.