Publications Office of the EU
Poljska-Krakov: Storitve odstranjevanja azbesta - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Krakov: Storitve odstranjevanja azbesta

  • Uverejnené
    27/07/2017
  • Rok
    05/09/2017
  • Odpiranje ponudb
    05/09/2017
  • Oddano
    11/10/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Miejska Kraków – Urząd Miasta Krakowa
Kraj izvajanja
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Naslov kupca
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90650000 Storitve odstranjevanja azbesta
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,409,860.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,072,833.33 PLN
Referenčna številka ponudbe
OR-10.271.49.2017
Opis

Przedmiotem zamówienia są: Usługi usuwania materiałów zawierających azbest z terenu miasta Krakowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gmina Miejska Kraków – Urząd Miasta Krakowa
Poštni naslov: pl. Wszystkich Świętych 3-4
Kraj: Kraków
Koda NUTS: PL213
Poštna številka: 31-004
Krajina: POL
Glavni naslov: www.bip.krakow.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/09/2017 12:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

90650000 - Storitve odstranjevanja azbesta

90510000 - Odstranjevanje in obdelava odpadkov

90500000 - Storitve v zvezi z odpadki

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,409,860.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
1,072,833.33 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Firma Remontowo – Budowlana „Ragar” mgr inż. Radosław Rokosz
Poštni naslov: os. 1000 Lecia 35/16
Kraj: Kraków
Poštna številka: 31-610
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.