Publications Office of the EU
ODPRTI POSTOPEK ZA IZVAJANJE ŠOLSKE STORITVE ZA ŠOLE ZA OTROKE, PRVIČNO IN SREDNJO OBČINSTVO FOSDINOVO V OBDOBJU 2024–2026 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

ODPRTI POSTOPEK ZA IZVAJANJE ŠOLSKE STORITVE ZA ŠOLE ZA OTROKE, PRVIČNO IN SREDNJO OBČINSTVO FOSDINOVO V OBDOBJU 2024–2026

  • Uverejnené
    15/05/2024
  • Rok
    21/06/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55523100 Storitve dobave šolskih obrokov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
428,849.20 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

ODPRTI POSTOPEK ZA NAROČILO ŠOLSKE STORITVE ZA ŠOLE OTROKOV, PRVIČNO IN SEKundARNO PRVO OBČINE FOSDINOVO OBDOBJE 2024–2026 Z RAZMERJEM NAJBOLJŠE GOSPODARSKE PONUDBE NA PODLAGI NAJBOLJŠE KAKOVOSTI/PRICE ODNOSA – KI SO KAZALI 00087610457202300001

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
428,849.20 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.