Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Leeds: Storitve zdravniških ordinacij in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Združeno kraljestvo-Leeds: Storitve zdravniških ordinacij in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    21/06/2019
  • Rok
    11/07/2019
  • Odpiranje ponudb
    11/07/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
NHS England
Kraj izvajanja
NUTS code: UKI London
Naslov kupca
NUTS code: UKI London
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85120000 Storitve zdravniških ordinacij in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
DN416256
Opis

NHS Enfield Clinical Commissioning Group wishes to engage a practice or organisation to care take the Ordnance Road Unity Centre for Health. The practice operates from the Ordnance Unity Centre, which is a multi-use building, which also has a dental practice and library operating from the premises.
The practice address is 645 Hertford Road, Enfield, EN3 6ND.
The successful bidder will be required to provide general medical services at the address of the practice referred to above, using the current clinical staff and non-clinical staff, where employed, to ensure some continuity of service provision for patients.
The caretaking contract will be an APMS contract and procured for a period of 6 months. The contract will take effect from Tuesday 1.10.2019 until 31.3.2020 (unless terminated earlier or extended by NHS Enfield CCG).
Please refer to the tender documents for more details.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.contractsfinder.service.gov.uk/Notice/655b71eb-78f1-4da8-9a8a-164051895d8b
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/07/2019 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.