Publications Office of the EU
Limpieza edificios municipales - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Limpieza edificios municipales

  • Uverejnené
    21/03/2025
  • Rok
    06/05/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ajuntament de Vilamalla
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES512 Girona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911200 Storitve čiščenja stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
259,416.60 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Exp. X2024000749
Opis

Limpieza edificios municipales

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contractaciopublica.cat/ca/inici
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contractaciopublica.cat/ca/inici
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
259,416.60 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.