Publications Office of the EU
Latvija-Riga: Obdelovalni stroji za obdelavo kovin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Riga: Obdelovalni stroji za obdelavo kovin

  • Uverejnené
    10/05/2019
  • Rok
    12/06/2019
  • Odpiranje ponudb
    12/06/2019
  • Oddano
    13/07/2020
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Tehniskā koledža”
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LV003 Kurzeme
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42630000 Obdelovalni stroji za obdelavo kovin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
564,575.21 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
448,536.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
9
Referenčna številka ponudbe
RTK 2020/11
Opis

Apmācības simulatoru iegāde.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Rīgas Tehniskā koledža
Nacionalna registracijska številka: 90000022223
Poštni naslov: Braslas iela 16, Rīga
Kraj: Rīga
Koda NUTS: LV003
Poštna številka: LV-1084
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Egīls Bārdiņš
Glavni naslov: http://www.rtk.lv/
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Procurement
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/06/2019 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.