Publications Office of the EU
Nemčija-Herten: Modularne in prenosne stavbe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Herten: Modularne in prenosne stavbe

  • Uverejnené
    08/04/2019
  • Rok
    17/05/2019
  • Preklicano
    03/07/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Herten – FB 3 – Zentrale Vergabestelle
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Naslov kupca
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44211100 Modularne in prenosne stavbe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
S-HERTEN-GMH-2019-0008
Opis

Lieferung und schlüsselfertige Errichtung von Kita-Raummodulen.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-HERTEN-GMH-2019-0008
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.