Publications Office of the EU
Nemčija-Frankfurt na Majni: Polaganje kablov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Frankfurt na Majni: Polaganje kablov

  • Oddano
    14/12/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DB Netz AG (Bukr 16)
Kraj izvajanja
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45314310 Polaganje kablov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,474,158.04 EUR
Referenčna številka ponudbe
17FEI29458
Opis

Elektrifizierung Südbahn Ulm — Friedrichshafen-Lindau, Kabeltiefbau, Kabelverlegung, Tiefenentwässerung.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,474,158.04 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Leonhard Weiss GmbH & Co.KG
Poštni naslov:
Kraj: Satteldorf
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.