Publications Office of the EU
A1, VKE D113, Münster-Osnabrück - Prometne zmogljivosti Načrtovanje BA1b - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

A1, VKE D113, Münster-Osnabrück - Prometne zmogljivosti Načrtovanje BA1b

  • Oddano
    24/10/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71300000 Inženirske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
-1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
AD11350305-1
Opis

Načrtovanje transportnih sistemov BA1b

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV

71300000 - Inženirske storitve

45000000 - Gradbena dela

45200000 - Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje

Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
-1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Konstruktionsgruppe Bauen AG
Poštni naslov:
Kraj: Kempten
Poštna številka: 87435
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.