Publications Office of the EU
Avstrija-Dunaj: Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Avstrija-Dunaj: Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike

  • Uverejnené
    06/02/2018
  • Rok
    15/03/2018
  • Odpiranje ponudb
    15/03/2018
  • Oddano
    17/04/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Universität Wien
Kraj izvajanja
NUTS code: AT13 Wien
Naslov kupca
NUTS code: AT Österreich
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32300000 Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
5,139,625.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
17-018.907
Opis

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://univie.vemap.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/03/2018 11:05
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
5,139,625.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Poštni naslov: Alserstraße 45-47
Kraj: Wien
Poštna številka: 1080
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.