Publications Office of the EU
Nemčija-Rheine: Gradbena dela na kopališčih - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Rheine: Gradbena dela na kopališčih

  • Uverejnené
    14/04/2021
  • Rok
    11/05/2021
  • Odpiranje ponudb
    11/05/2021
  • Oddano
    05/07/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Rheiner Bäder GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA37 Steinfurt
Naslov kupca
NUTS code: DEA37 Steinfurt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45212212 Gradbena dela na kopališčih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
210,742.30 EUR
Referenčna številka ponudbe
EWR-2021-04-06/011
Opis

Die Stadtwerke Rheine beabsichtigen am bestehenden Freibad an der Kopernikusstraße ein neues Hallenbad zu errichten.
— Kellergeschoss: ca. 2 060 m² BGF und 6 638 m3 BRI,
— Erdgeschoss: ca. 3 350 m² BGF und 14 621 m3 BRI,
— Obergeschoss: ca. 895 m² BGF und 4 941 m3 BRI,
— Gesamt: ca. 6 305 m² BGF und 26 200 m3 BRI.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXS0YHMYYR1
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/05/2021 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
210,742.30 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SANA Trennwandbau GmbH
Poštni naslov: Obere Tratt 10
Kraj: Luhe-Wildenau
Poštna številka: 92706
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.