Publications Office of the EU
Irska-Dublin: Krmne rastline - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irska-Dublin: Krmne rastline

  • Uverejnené
    02/02/2022
  • Rok
    11/03/2022
  • Odpiranje ponudb
    11/03/2022
  • Oddano
    23/09/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Irish Defence Forces
Kraj izvajanja
NUTS code: IE Éire/Ireland
Naslov kupca
NUTS code: IE Éire/Ireland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
03114200 Krmne rastline
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
250,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
60,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
RC/01/2022
Opis

The Supply of Hay to the Army Equitation School.
Twelve (12) month contract with three (3) such extensions

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Irish Defence Forces
Nacionalna registracijska številka: N/A
Poštni naslov: McKee Barracks
Kraj: Dublin 7.
Koda NUTS: IE
Poštna številka: Blackhorse Ave.
Krajina: IRL
Kontaktna oseba: Thomas Craig
Glavni naslov: www.military.ie
Po elektronski pošti:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=206325&B=ETENDERS_SIMPLE
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/03/2022 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
250,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
60,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Forage First Ltd
Poštni naslov:
Kraj: Wicklow
Poštna številka:
Krajina: IRL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.