Publications Office of the EU
B-Bruselj: Proizvodi za medicinsko uporabo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B-Bruselj: Proizvodi za medicinsko uporabo

  • Uverejnené
    07/06/2011
  • Rok
    26/07/2011
  • Odpiranje ponudb
    26/07/2011
  • Oddano
    16/02/2012
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
363,120.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
AD/11 15
Opis

Raamcontract steriele & niet-steriele onderzoekshandschoenen.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/07/2011 14:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.