Publications Office of the EU
Francija-La Haye: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Haye: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    06/10/2020
  • Rok
    02/11/2020
  • Oddano
    26/04/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville de la Haye
Kraj izvajanja
NUTS code: FRD12 Manche
Naslov kupca
NUTS code: FRD12 Manche
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
272,746.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2020copibat010
Opis

L'opération aura pour objectif:
— la démolition du bâtiment de la trésorerie sur la parcelle;
— la construction d'une salle pluriculturelle ainsi que des locaux associés et équipements nécessaires à son fonctionnement;
— la construction d'un local sportif;
— l'aménagement de la parcelle pour sécuriser les circulations autour et vers la parcelle et restructurer le site en articulant les différentes ambiances des espaces avoisinants. La part de l'enveloppe prévisionnelle affectée aux travaux et aux équipements est de 2 026 000 EUR HT.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://marchespublicsmanche.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
272,746.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Jvarchi & Associés
Poštni naslov: 13 rue Georges Clémenceau
Kraj: Granville
Poštna številka: 50400
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.