Publications Office of the EU
Nemčija-Limburg: Pleskarska dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Limburg: Pleskarska dela

  • Uverejnené
    26/08/2017
  • Rok
    28/09/2017
  • Odpiranje ponudb
    28/09/2017
  • Oddano
    27/10/2017
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kreishallenbad Weilburg GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DE723 Limburg-Weilburg
Naslov kupca
NUTS code: DE723 Limburg-Weilburg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45442100 Pleskarska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
25,615.74 EUR
Referenčna številka ponudbe
Neubau
Opis

Neubau Kreishallenbad, Bahnhofstraße, 35781 Weilburg.
Gewerk: Malerarbeiten.
nähere Beschreibung sh. II.2.4.
Von einer schriftlichen Anforderung der Unterlagen ist abzusehen.
Diese sind ausschließlich digital und kostenlos über http://www.subreport-elvis.de/E74982836 erhältlich.
Wir empfehlen die Vergabeunterlagen erst nach einer Registrierung oder nach dem Login herunter zu laden. Wenn Sie die Vergabeunterlagen anonym herunterladen, werden Sie nicht automatisch über evtl. Änderungen oder Bieteranfragen informiert. Die Einholung dieser Informationen liegt dann in Ihrer Verantwortung.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Eigenbetrieb Gebäudewirtschaft Landkreis Limburg-Weilburg -Zentrale Ausschreibungsstelle-
Poštni naslov: Freiherr-vom-Stein-Platz 1
Kraj: Limburg
Koda NUTS: DE723
Poštna številka: 65549
Krajina: DEU
Glavni naslov: http://www.landkreis-limburg-weilburg.de/
Po elektronski pošti:
http://www.subreport-elvis.de/E74982836
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/09/2017 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
25,615.74 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Kraft GmbH
Poštni naslov: Strahlenberger Straße 1-3
Kraj: Offenbach
Poštna številka: 63067
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.