Publications Office of the EU
Nemčija-München: Zasloni (za prikaz) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-München: Zasloni (za prikaz)

  • Uverejnené
    31/01/2023
  • Rok
    27/02/2023
  • Odpiranje ponudb
    27/02/2023
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Kraj izvajanja
NUTS code: DE803 Rostock, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30231300 Zasloni (za prikaz)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
PR66562-2110-I
Opis

Beschaffung eines Touchtables für das Fraunhofer IGP

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/02/2023 10:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.