Publications Office of the EU
D-Gießen: Inštalacija centralnega ogrevanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

D-Gießen: Inštalacija centralnega ogrevanja

  • Uverejnené
    22/07/2011
  • Rok
    29/08/2011
  • Odpiranje ponudb
    29/08/2011
  • Oddano
    07/10/2011
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45331100 Inštalacija centralnega ogrevanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
303,214.33 EUR
Referenčna številka ponudbe
KPP GI 06/2011
Opis

KPP GI 06/2011 Heizungsinstallation.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/08/2011 09:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
303,214.33 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: HLS Metallbau GmbH
Poštni naslov: Friedrich -Engels -Straße 74
Kraj: Sonneberg
Poštna številka: 96515
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.