Publications Office of the EU
Bolgarija-Kazanlak: Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Kazanlak: Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki

  • Oddano
    12/04/2023
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ"
Kraj izvajanja
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Naslov kupca
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
22000000 Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,835.96
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,835.96 BGN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Обществената поръчка включва доставкана на учебници и учебни комплекти и достъп до ЕЧ учебници за безвъзмездно ползване от учениците от І клас, II клас, III клас, IV клас, V клас, VI клас и VII клас в ОУ „Н. Й. Вапцаров“ гр. Казанлък за учебната 2023/2024 година по обособени позиции:
Обособена позиция № 5 Доставка на учебници и учебни комплекти и достъп до ЕЧ учебници за безвъзмездно ползване от учениците от І клас, II клас, III клас, IV клас, V клас, VI клас и VII клас в ОУ „Н. Й. Вапцаров“ гр. Казанлък за учебната 2023/2024 година, издадени от издателство „БГ Учебник“ ООД с прогнозна стойност 2 835,96 лв. (две хиляди осемстотин тридесет и пет лв. и 96 ст.) без ДДС;

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,835.96
Končna pogodbena vrednost
2,835.96 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: БГ УЧЕБНИК ЕООД
Poštni naslov:
Kraj: София
Poštna številka:
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.