Publications Office of the EU
Dobava, namestitev in zagon opreme za gradnjo centra za naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko na nacionalni trgovinski in bančni srednji šoli v Sofiji - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava, namestitev in zagon opreme za gradnjo centra za naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko na nacionalni trgovinski in bančni srednji šoli v Sofiji

  • Uverejnené
    25/06/2024
  • Rok
    24/07/2024
  • Odpiranje ponudb
    25/07/2024
  • Oddano
    16/09/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО-БАНКОВА ГИМНАЗИЯ-СОФИЯ
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30230000 Oprema za računalnike
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
447,193.07 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
372483
Opis

Predmet te pogodbe je: „Dobava, namestitev in zagon opreme za gradnjo centra za naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko na nacionalni trgovinski in bančni srednji šoli v Sofiji“. Namen opreme je zgraditi center za naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko na nacionalni trgovinski in bančni srednji šoli v Sofiji po postopku BG-RRP-1.015 „Okolje šole na področju naravoslovja, tehnologije, inženirstva in matematike“ in v povezavi z izvajanjem projekta. Namen pogodbe je bil izbrati izvajalca za dobavo, namestitev in naročilo opreme za gradnjo centra za naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko v stavbi šole. Ta center, ki ga šola namerava zgraditi, vključuje dobavo opreme za pisarne na področjih „naravnih znanosti“ ter „matematike in informatike“. Podroben opis zahtev javnega naročnika glede opreme in načina izvedbe je naveden v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila in tehničnih specifikacijah, ki so njen sestavni del.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/372483
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://app.eop.bg/today/372483
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/07/2024 13:00
oznaka CPV

30230000 - Oprema za računalnike

45000000 - Gradbena dela

Metoda oddaje
Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на следния критерий за възлагане: „най-ниска цена” (чл.70, ал.2, т.1 ЗОП).
Ocenjena vrednost
447,193.07 BGN
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: БАЛИСТИК СЕЛ ЕООД
Poštni naslov:
Kraj: гр. София
Poštna številka: 1510
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.