Publications Office of the EU
Finska-Helsinki: Študija o vlogi grobega povzetka študije pri oceni nevarnosti s praktičnimi predlogi o izboljšanju koncepta usklajenih predlog OECD - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Helsinki: Študija o vlogi grobega povzetka študije pri oceni nevarnosti s praktičnimi predlogi o izboljšanju koncepta usklajenih predlog OECD

  • Objavljeno
    04/03/2021
  • Predvidena objava
    15/03/2021
  • Uverejnené
    30/04/2021
  • Rok
    26/05/2021
  • Odpiranje ponudb
    27/05/2021
  • Oddano
    13/07/2021
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Evropska agencija za kemikalije (ECHA)
Kraj izvajanja
NUTS code: FI Suomi/Finland
Naslov kupca
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90711100 Ocena tveganja ali nevarnosti, razen za gradbeništvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
180,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
169,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ECHA/2021/46
Opis

Evropska agencija za kemikalije (ECHA) namerava oddati naročilo storitev za študijo o vlogi grobega povzetka študije pri oceni nevarnosti. Cilj je opredeliti izboljšave oblik povzetka študije, razvitih na ravni OECD (usklajene predloge OECD), ki bi lahko sprožile možnost poenostavitve ali izboljšanja trenutne oblike, in opredeliti načine za izboljšanje zanesljivosti koncepta grobega povzetka študije.
Delo bo obsegalo raziskovanje literature, intervjuje in ankete med avtorji in ocenjevalci povzetkov študij. Ponudnik storitev bo tudi primerjal razlike med povzetki, ki jih je ustvaril sam ponudnik storitev, ter povzetki, ki so že na voljo v podatkovni zbirki ECHA, in drugimi viri, če so na voljo. Grobi povzetek študije bo izveden za več končnih točk, ki zajemajo naslednja področja: fizikalno-kemijske lastnosti, končno stanje in obnašanje, ekotoksikologija in toksikologija.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8327
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/05/2021 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
180,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
169,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Yordas GmbH
Poštni naslov: Aussere Nurnberger Strasse 62
Kraj: Forchheim
Poštna številka: 91301
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.