Publications Office of the EU
Podsistem za komunikacijski prenos (omrežje), ki zagotavlja delovanje „Sistema ladijske plošče za navigacijski nadzor in varovanje morskih meja – zaslon M“ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Podsistem za komunikacijski prenos (omrežje), ki zagotavlja delovanje „Sistema ladijske plošče za navigacijski nadzor in varovanje morskih meja – zaslon M“

  • Uverejnené
    29/07/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Preklicano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Министерство на отбраната
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50334400 Storitve vzdrževanja komunikacijskih sistemov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,416,666.67 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
380445
Opis

Predmet javnega naročila je nadgradnja, posodobitev in garancijsko vzdrževanje podsistema komunikacijskega prenosa (omrežja), ki zagotavlja delovanje „Sistema pomorske plošče za nadzor plovbe in pomorsko varovanje meja – Screen M“ v skladu s taktično in tehnično nalogo TTZ M 96.0135.23 v skladu z vojaškim standardom za zrakoplove 40095:2014 „Vzpostavitev in zagon avtomatiziranih nadzornih sistemov za vojaško uporabo“, s področjem dejavnosti, podrobno opredeljenim v TTZ M 96.0135.23, in vključno z naslednjimi fazami: I. Oblikovanje: 1. Izvedba študije izvedljivosti. 2. razvoj podrobne zasnove sistema; 3. priprava podrobnih načrtov spomeniških območij – 14; 4. priprava podrobne zasnove certificiranega davčnega zavezanca; 5. Razvijte program za zagotavljanje zanesljivosti. 6. program gradnje in zagona; II. Dostava glavne opreme: 12 radijskih relejnih postaj in antenskih napajalnih sistemov; – usmerjevalniki – 12; - stikala za lokalno omrežje – 6; – pretvorniki – 8; – brezprekinitveni napajalnik UPS – 14 kosov; – Komunikacijske omare – 10 III. Gradnja, sprejetje in izvajanje sistema v poskusnem in rednem obratovanju, vključno z: 1. Razstavljanje radijskih relejnih postaj in njihovih sosednjih antenskih napajalnih sistemov. 2. Namestitev dobavljene opreme 3. Ožičenje in povezava: podajalniki hrane; informacijski in signalni kabli; Napajanje in ozemljitev. 4. Konfiguracija in nastavitve: radijske relejne postaje in intervali radijskih relejev; Omrežna oprema, omrežja in storitve. 5. Gradnja OCL. 6. Priprava delovne dokumentacije: - oblike nameščene opreme za vsako IQF; - tehnični opis komunikacijske opreme na lokaciji; - navodila o delovanju komunikacijske opreme na lokaciji; - tehnični dokumenti o komunikacijski opremi ali drugi dokumenti proizvajalca (vključno z izvirno dokumentacijo v angleščini), ki spremljajo opremo - na kraju samem; - tehnična (operativna) dokumentacija v bolgarskem jeziku; - referenčna dokumentacija za upravljanje in konfiguracijo sistemov radijskih relejev; - Sheme zgrajenega sistema na fizični in omrežni ravni. 7. Usposabljanje: - o operativni sestavi po lokacijah (gradnja in vzdrževanje); - upravljavci sistemov radijskih relejev in glavne omrežne opreme; - priprava programov usposabljanja za operativno osebje in administratorje; 8. sprejetje sistema. A) Priprava dokumentov: program testiranja na gostiteljskem mestu (uporablja se za vsa mesta); metodologija za preskuse sprejemljivosti na lokacijah (uporablja se za vse lokacije); program preskušanja sistema v poskusnem obratovanju; Metodologija za izvajanje preskusov sistema pri poskusnem obratovanju; program preskušanja sistema v rednem obratovanju; Metodologija za izvajanje preskusov sistema pri rednem obratovanju. b) Dejavnosti: Preskusi sprejemljivosti na kraju samem – 14 preskusov sistema med poskusnim delovanjem. Preskusi sistema sprejemanja pri redni uporabi. 9. Delovanje sistema pod garancijo, vključno z vzdrževanjem kontaktne točke in načrtovanim vzdrževanjem sistema. Podsistem za prenos komunikacij (omrežje), ki zagotavlja delovanje „Sistema za nadzor plovbe in zaščito morskih meja – Screen-M“ na podlagi pogodbe, se bo na kratko imenoval SISTEM.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/380445
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://app.eop.bg/today/380445
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“.
Ocenjena vrednost
1,416,666.67 BGN
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.