Publications Office of the EU
D-Frankfurt na Majni: Gradbena dela na osnovni šoli - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

D-Frankfurt na Majni: Gradbena dela na osnovni šoli

  • Uverejnené
    08/04/2011
  • Rok
    07/06/2011
  • Odpiranje ponudb
    07/06/2011
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214210 Gradbena dela na osnovni šoli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
20-2011-00092
Opis

Folgende Leistungen sind zu erbringen und einzubauen:
Türen mit Stahlumfassungszargen Brandschutztechnische raumabschlüsse RD-F30 Edelstahltüren. Wandverkleidung aus MDF.
Erweiterung Schule am Landgraben, Landgraben 2,
60388 Frankfurt am Main,
Tischlerarbeiten im Neubau.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/06/2011 11:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.