Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Osrednji računalnik - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Osrednji računalnik

  • Uverejnené
    14/03/2023
  • Rok
    18/04/2023
  • Preklicano
    25/04/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30211000 Osrednji računalnik
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
MELBDZ.261.19.2023
Opis

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Nacionalna registracijska številka: REGON 000001554
Poštni naslov: PLAC POLITECHNIKI 1
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL911
Poštna številka: 00-661
Krajina: POL
Glavni naslov: https://www.pw.edu.pl
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/04/2023 10:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.