Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Tramvajski potniški vagoni - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Tramvajski potniški vagoni

  • Uverejnené
    05/06/2014
  • Rok
    15/07/2014
  • Odpiranje ponudb
    15/07/2014
  • Oddano
    15/09/2014
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34622100 Tramvajski potniški vagoni
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
40,300,000.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
47,794,596.15 PLN
Referenčna številka ponudbe
DNZ/123/2014.
Opis

Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 tramwajów dwukierunkowych, całkowicie niskopodłogowych, wieloczłonowych, z napędem z silnikami prądu przemiennego i sterowaniem mikroprocesorowym, w tym 1 dostosowanego do potrzeb nauki jazdy, wraz ze specjalistycznym wyposażeniem obsługowym, pakietem naprawczym, pakietem eksploatacyjno-naprawczym, szkoleniami, dokumentacją techniczną łącznie z licencjami i oprogramowaniem łącznie z licencjami oraz wykonywaniem napraw powypadkowych (w okresie gwarancji tramwajów).
Przedmiotem zamówienia są tramwaje:
1) dwukierunkowe, wieloczłonowe, przegubowe, z całkowicie niską podłogą, o długości maksymalnie 32,5 m, posiadające zdolność przewozową co najmniej 200 osób na miejscach siedzących i stojących, przyjmując na 1 miejsce stojące 0,2 m2 powierzchni dla pasażera stojącego oraz co najmniej 250 osób w przypadku zagęszczenia, przy którym na 1 osobę stojącą przypada 0,15 m2 powierzchni dla pasażera stojącego,
2) posiadające jednakową funkcjonalność dla obu kierunków jazdy,
3) posiadające co najmniej 28 pełnowymiarowych stacjonarnych miejsc do siedzenia,
4) z wózkami wagonowymi dostosowanymi do całkowicie płaskiej niskiej podłogi,
5) zbudowane tak, aby ich maksymalne niezbędne zapotrzebowanie w zakresie skrajni zapewniało we wszystkich przypadkach bezpieczne wymijanie innych tramwajów oraz bezpieczny przejazd i otwieranie drzwi przy budowlach, w tym przy platformach przystankowych o wysokości do 220 mm licząc od poziomu główki szyny (pgs) i odległości od osi toru wynoszącej 1 250 mm plus poszerzenie wg normy PN-K 92009:1998,
6) wyposażone w urządzenia klimatyzacyjne dla kabin motorniczego i dla części pasażerskiej,
7) wyposażone w pokładowy zasobnik energii,
8) wyposażone w systemy informatyczne: Zintegrowany Moduł Komunikacyjny, System Informacji Liniowej, System Zliczania Pasażerów, System Monitoringu Wizyjnego, System Emisji Reklam, Rejestrator Zdarzeń,
9) posiadające świadectwo homologacji typu tramwaju, wydane w Polsce.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/07/2014 11:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
40,300,000.00 PLN
Končna pogodbena vrednost
47,794,596.15 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.
Poštni naslov: ul. Zygmunta Augusta 11
Kraj: Bydgoszcz
Poštna številka: 85-082
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.