Publications Office of the EU
Francija-Guéret: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Guéret: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    13/07/2016
  • Rok
    19/09/2016
  • Oddano
    21/08/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ville de Guéret
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FRI22 Creuse
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
532,546.67 EUR
Referenčna številka ponudbe
09-16
Opis

Marché de maîtrise d'œuvre pour la restructuration du musée de la sénatorerie de Guéret (23000) et l'aménagement de ses réserves.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ville de Guéret
Poštni naslov: Direction des services financiers, cellule achats, esplanade François Mitterrand, BP 259
Kraj: Guéret
Koda NUTS: FR632
Poštna številka: 23006
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Christine Chazeirat
Glavni naslov: http://ville-gueret.marcoweb.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
532,546.67 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Basalt Architecture
Poštni naslov: 2 bis rue Henri Coudert
Kraj: Margency
Poštna številka: 95580
Krajina: FRA

Uradno ime: OTEIS BEFS
Poštni naslov: 6 chemin du Pigeonnier de la Cépière
Kraj: Toulouse
Poštna številka: 31110
Krajina: FRA

Uradno ime: Atelier Akiko
Poštni naslov: 5 rue de Pouy
Kraj: Paris
Poštna številka: 75013
Krajina: FRA

Uradno ime: PAT VKX
Poštni naslov: 238 boulevard Raspail
Kraj: Paris
Poštna številka: 75014
Krajina: FRA

Uradno ime: Atelier de Paysage B. Lecointa
Poštni naslov: 8 rue Mondran
Kraj: Toulouse
Poštna številka: 31400
Krajina: FRA

Uradno ime: Impédance
Poštni naslov: 80 domaine de Montvoisin
Kraj: Gometz-la-Ville
Poštna številka: 91400
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.