Publications Office of the EU
Italija-Perugia: Oskrbniške storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Perugia: Oskrbniške storitve

  • Uverejnené
    05/08/2016
  • Rok
    27/09/2016
  • Odpiranje ponudb
    03/10/2016
  • Oddano
    01/03/2017
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
INPS Direzione Regionale Umbria
Kraj izvajanja
NUTS code: ITI2 Umbria
Naslov kupca
NUTS code: ITI2 Umbria
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98341140 Oskrbniške storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,229,508.20 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
966,949.57 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: INPS — Direzione regionale Umbria
Poštni naslov: Via Mario Angeloni 90
Kraj: Perugia
Koda NUTS: ITE2
Poštna številka: 06124
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Glavni naslov: http://www.inps.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/10/2016 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,229,508.20 EUR
Končna pogodbena vrednost
966,949.57 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Poštni naslov: Via Fiorentina 524
Kraj: Arezzo
Poštna številka: 52100
Krajina: ITA

Uradno ime: Sicurezza Globale 1972 Srl
Poštni naslov: Circonvallazione Appia 79
Kraj: Roma
Poštna številka: 00179
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.